جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 79457
  تاریخ انتشار : 4 مرداد 1394 15:51
  تعداد بازدید : 699

  معاون سابق وزیر دادگستری:

  در حوزه انتقال محکومین، عملکرد متمرکزی داشتیم

  معاون سابق وزیر دادگستری گفت: در حوزه انتقال محکومین توانستیم با تعامل قوه قضاییه عملکرد متمرکزی داشته باشیم و خوشبختانه قوه قضاییه هم در این راستا تعامل خوبی با ما داشت.

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سیدعلی رئیس الساداتی معاون سابق هماهنگی امور وزارت دادگستری در مراسم تودیع خود گفت: در 10 سالی که در وزارت دادگستری بودم توانستیم با بضاعت کم اقدامات مناسبی را انجام دهیم و وظایفی از سوی قوه مجریه، قوه قضاییه و قوه مقننه به ما واگذار شد.

  وی اظهار کرد: از سوی دولت و مجلس اختیارات محدودی به وزرات دادگستری داده شد و ما در حوزه انتقال محکومین توانستیم با تعامل قوه قضاییه عملکرد متمرکزی داشته باشیم و خوشبختانه قوه قضاییه هم در این راستا تعامل خوبی با ما داشت.

  رئیس الساداتی خاطرنشان کرد: کمیسیونی در قالب انتقال محکومین با حضور نمایندگانی از قوه مقننه، قوه قضاییه و وزرات اطلاعات با کشورهای طرف توافق تشکیل شد که حدود 13 کشور را شامل می شد که در این زمینه توفیقات خوبی نصیب ما شد.

  وی با بیان این که وزیر دادگستری با مصوبه قوه مجریه عضو شورای عالی ایرانیان خارج از کشور شد گفت: خوشبختانه در بحث اختیارات وزیر دادگستری دولت همکاری خوبی را با ما داشت.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28602185
اکنون :
21